زود تبریز استقلال تراکتورسازی سید مهدی رحمتی

زود: تبریز استقلال تراکتورسازی سید مهدی رحمتی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی قیمت روی ۳۰۰۰ تومان می‌چرخد ، آغاز کم کردن قیمت پیاز

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی از کم کردن ۵۰۰ تومانی قیمت پیاز در بازار خبر داد و گفت که با توجه به ورود تولیدات تازه از مناطق مختلف، پیش‌بینی می‌شود تا ۱۵

قیمت روی ۳۰۰۰ تومان می‌چرخد ، آغاز کم کردن قیمت پیاز

آغاز کم کردن قیمت پیاز/ قیمت روی ۳۰۰۰ تومان می چرخد

عبارات مهم : بازار

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی از کم کردن ۵۰۰ تومانی قیمت پیاز در بازار خبر داد و گفت که با توجه به ورود تولیدات تازه از مناطق مختلف، آینده نگری می شود تا ۱۵ روز دیگر قیمت این محصول تا حدود ۱۰۰۰ تومان نیز کم کردن پیدا کند.

به گزارش ایسنا، بعد از حدود یک ماه گرانی و زیاد کردن قیمت غیر منطقی پیاز در بازار که به گفته مدیر اتحادیه محصولات کشاورزی حتی از موز هم گران تر شده است بود، بالاخره با کم کردن قیمت نیز همراه شده است که البته همچنان روی خط ۳۰۰۰ تومانی دور می زند.

قیمت روی ۳۰۰۰ تومان می‌چرخد ، آغاز کم کردن قیمت پیاز

حسین مهاجران – مدیر اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی – در این باره به ایسنا گفت: قیمت هر کیلوگرم پیاز در بازار کیلویی ۵۰۰ تومان کم کردن یافته و به نظر می رسد با ورود محصولات تازه از مناطق متفاوت این روند تا ۱۰۰۰ تومانی شدن پیاز ادامه یابد.

وی با بیان اینکه پیاز تولید تازه از مناطقی مانند شیراز و کازرون به بازار وارد شده است و در ادامه نیز استمرار خواهد داشت، افزود: هم اکنون پیاز زرد کیلویی حدود ۳۰۰۰ تومان عرضه می شود و قیمت هر کیلوگرم از این محصول در میدان مرکزی میوه و تره بار به حدود ۲۵۰۰ تومان رسیده است.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی از کم کردن ۵۰۰ تومانی قیمت پیاز در بازار خبر داد و گفت که با توجه به ورود تولیدات تازه از مناطق مختلف، پیش‌بینی می‌شود تا ۱۵

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی با اشاره به اینکه در بازار میوه و تره بار تنها پیاز با زیاد کردن قیمت غیر منطقی مواجه شده است است و دیگر محصولات کشاورزی و میوه¬ها نسبت به هفته های گذشته عوض کردن قیمت محسوسی نداشته اند، اعلام کرد: با توجه به ادامه داشتن برداشت و ورود پیاز به بازار آینده نگری می شود قیمت این محصول تا ۱۵ روز آینده کم کردن منطقی داشته باشد و به کیلویی حدود ۱۰۰۰ تومان برسد.

به گزارش ایسنا، پیش از این نیز مسئولان دولتی و تشکل های بخش شخصی وعده ارزانی داده بودند ولی هفته ها گذشت و این وعده ها محقق نشد و حال باید منتظر بمانیم تا ببینیم چند هفته دیگر پیاز به قیمت منطقی می رسد و مسئله آن در تولید و بازار حل می شود؟

واژه های کلیدی: بازار | محصول | محصولات | محصولات کشاورزی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs