زود تبریز استقلال تراکتورسازی سید مهدی رحمتی

زود: تبریز استقلال تراکتورسازی سید مهدی رحمتی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی حضور مدیر سازمان‌ شخصی سازی در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس

در جلسه امروز کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، مدیر سازمان‌ شخصی سازی گزارشی از نحوه واگذاری سهام عدالت و آینده نگری سودی که باید بین سهامداران توزیع شود،

حضور مدیر سازمان‌ شخصی سازی در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس

حضور مدیر شرکت شخصی سازی در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس

عبارات مهم : برنامه

در جلسه امروز کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، مدیر شرکت شخصی سازی گزارشی از نحوه واگذاری سهام عدالت و آینده نگری سودی که باید بین سهامداران توزیع شود، ارائه کرد و در ادامه کلیات لایحه مالیات بر ارزش افزوده تصویب شد.

به گزارش ایسنا، محمدرضا تابش، عضو کمیسیون برنامه و بودجه با اعلام این خبر گفت: مدیر شرکت شخصی سازی تعداد سهامداران را 42 میلیون و 200 هزار نفر ذکر کرد و عنوان داشت: ظرف یکی دو ماه آینده سود دو دهک توزیع خواهد شد.

حضور مدیر سازمان‌ شخصی سازی در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس

وی اضافه نمود: مدیر شرکت شخصی سازی همچنین در پاسخ به سوالات و ابهامات اعضای کمیسیون اظهار نمود که با توجه به اینکه طی ۱۰ سال گذشته ارزش سهام به ۵۳۰ هزار تومان رسیده، سهامداران باید به سامانه مراجعه و صورتحساب را ملاحظه نمایند و فیش واریزی جهت تکمیل سقف سهام را دریافت و اقدام کنند.

تابش با بیان اینکه در این جلسه ارزش فعلی سهام حدود دو میلیون تومان ذکر شده است است تصریح کرد: پوری حسینی ابراز کرد که آنچه در خصوص سهام عدالت اجراشده، مر قانون نبوده و همه کارها گذشته را قبول ندارد ولی بنا به مصوبه شورایعالی اصل ۴۴، قرار شده است نسبت به گذشته کالبد شکافی نگردد.

در جلسه امروز کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، مدیر سازمان‌ شخصی سازی گزارشی از نحوه واگذاری سهام عدالت و آینده نگری سودی که باید بین سهامداران توزیع شود،

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تاکید کرد: در این جلسه عنوان شد که درخصوص واریز سود سهام عدالت هیچ مشکلی وجود ندارد، ولی از نظر تولید و توزیع برگه های سهام و تسلیم آن به سهامداران، چالش هایی وجود دارد.

نماینده مردم اردکان همچنین پیگیری به کلیات لایحه مالیات بر ارزش افزوده را دستور کار دیگر کمیسیون برنامه و بودجه برشمرد و گفت: کلیات لایحه رای آورد و پیگیری به شرح آن جهت برطرف ایرادات و اعمال نقطه نظرات اعضا، به جلسات آینده موکول شد.

واژه های کلیدی: برنامه | برنامه | کمیسیون | سهام عدالت | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs