زود تبریز استقلال تراکتورسازی سید مهدی رحمتی

زود: تبریز استقلال تراکتورسازی سید مهدی رحمتی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

آقای گل سرمربی شهرداری بندرعباس شد ، جدایی ناگهانی برهانی از استقلال

ارش برهانی که در ابتدای فصل به عنوان سرمربی جوانان استقلال منصوب شده است بودف از سمتش استعفا داد و به عنوان سرمربی شهرداری بندرعباس مشغول به کار شد. ..

ادامه مطلب

مراسم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ، گزارش تصویری

مراسم اختتامیه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، با اجرای ویل اسمیت و حضور ستارگان فوتبال از جمله فیلیپ لام برگزار شد. گزارش تصویری/ مراسم نهایی جام جهانی ۲..

ادامه مطلب

سرمربی تیم ملی ژاپن برکنار شد

به گزارش تسنیم، اعضای تیم ملی فوتبال ژاپن بعد از از بین بردن از مسابقه های جام جهانی ۲۰۱۸ در حالی به این کشور بازگشتند که همه چیز تحت تاثیر خبر عدم تمد..

ادامه مطلب

نهایی بر اختلافات دو کاپیتان ، برخورد گرم علی کریمی و علی دایی

سرمربیان تیم های سپیدرود رشت و سایپا پایتخت کشور عزیزمان ایران قبل از دیدار این دو تیم برخورد گرمی با یکدیگر داشتند و به کدورت ها آخر دادند. ..

ادامه مطلب

مهدی قائدی به هوش آمد

به گزارش ایسنا، مهدی قائدی بازیکن جوان تیم فوتبال استقلال که بامداد دوشنبه دچار سانحه رانندگی شده است بود، لحظاتی پیش به هوش آمد. مهدی قائدی به ه..

ادامه مطلب

من بودم، کشور عزیزمان ایران را می‌بردیم/ دستیارم بی‌ادبی کرد ، اشتلیکه

به گزارش ایسنا ، تیم ملی کره جنوبی با هدایت اولی اشتلیکه در انتخابی جام جهانی ناکام بود و فدراسیون فوتبال این کشور نیز دست به عوض کردن زد و شین تایه ی..

ادامه مطلب

حضور کشتی آزاد کشور عزیزمان ایران در جام جهانی آمریکا ، سرمربیگری خادم تا انتخابی تیم ملی

۱- مقرر شد با توجه به قرار نگرفتن جام تختی در رشته کشتی آزاد در سیستم رنکینگ “اتحادیه جهانی کشتی”در امسال و ضرورت حضور حداکثر پنج کشتی گیر بزرگسا..

ادامه مطلب

برانکو تعارف کرده یا واقعا منتظر بازگشت طارمی است؟

به گزارش خبرآنلاین؛ در حالی که فقط چند روز و تا 1 بهمن ماه محرومیت طارمی به آخر می رسد، برانکو ایووانکوویچ سرمربی پرسپولیس علی رغم گفته خیلی ها می گوید که..

ادامه مطلب

مدالم حاصل سال‌ها زحمت کشیدن بود/ شکستن رکورد دنیا راحت است ، سهراب مرادی

قهرمان وزنه‌برداری دنیا گفت: مدال‌هایم حاصل سال‌ها زحمت کشیدن است و با هیچ چیزی عوض نمی‌شود. سهراب مرادی: مدالم حاصل سال ها زحمت کشیدن بود/ شکس..

ادامه مطلب

رحمتی شکایتش را از صادقی بعد گرفت

به گزارش ورزش سه، امیرحسین صادقی چندی پیش در یک برنامه اینترنتی اتهام هایی به مهدی رحمتی زده بود که این اتهام ها باعث شکایت کاپیتان استقلال از او شد...

ادامه مطلب