زود تبریز استقلال تراکتورسازی سید مهدی رحمتی

زود: تبریز استقلال تراکتورسازی سید مهدی رحمتی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

حضور مدیر سازمان‌ شخصی سازی در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس

در جلسه امروز کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، مدیر سازمان‌ شخصی سازی گزارشی از نحوه واگذاری سهام عدالت و آینده نگری سودی که باید بین سهامداران ت..

ادامه مطلب

مأمور خودروی حمل پول در جریان تمرین جان باخت

مأمور خودروی حمل پول بانک سپه در جریان تمرین تیراندازی بر اثر اصابت گلوله به پهلویش دچار جراحت شد و بعد از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد. ..

ادامه مطلب

جشن قهرمانی آرسنال در جام حذفی انگلیس

آرسنال موفق شد با ارائه یک بازی برتر، با نتیجه ۱-۲ چلسی را مغلوب کرده و فاتح جام حذفی انگلیس شود. جشن قهرمانی آرسنال در جام حذفی انگلیس ..

ادامه مطلب

ترکیب ویتامین D و خواب خوب به کنترل درد کمک می کند

محققان پی بردند ترکیب مکمل ویتامین D با خواب خوب می تواند به کنترل بیماری های همراه با درد کمک کند.  ترکیب ویتامین D و خواب خوب به کن..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (461)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

آمریکا به دنبال فروش 300 میلیارد دلار سلاح به سعودی ها

خبرگزاری رویترز به نقل از یک مقام بلندپایه کاخ سفید که نام وی را ذکر نکرده است اعلام کرد که آمریکا در یک دوره 10 ساله احتمالا بیش از 300 میلیارد دلار س..

ادامه مطلب

فرزندانتان را به مدرسه و دانشگاه نفرستید

هزینه مدرسه و دانشگاه رفتن فرزندان شما زیاد هست. مدرسه و دانشگاه دولتی هم که بروند هزینه اش زیاد هست؛ غیرانتفاعی و دانشگاه آزاد که هزینه اش خیلی خیل..

ادامه مطلب

عکس + جنجال رابطه خواننده زن با همسر سابقش

«ماریا کری» خواننده مشهور آمریکایی و از ستاره های نامدار موسیقی جهان، منشتر شدن تصویر های مختلفی با همسر سابقش «نیک کنن» در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی..

ادامه مطلب

احساس خطر جهانگیری از قطبی کردن جعلی جامعه

من احساس خطر می کنم. قطبی کردن جعلی جامعه و به جان هم انداختن مردم می دانم چه بلایی سرکشور می آورد. اوضاع کشورهای منطقه را ببینید که چگونه شده. احساس..

ادامه مطلب

تصویر العمل ناجا به خبر «زیر گرفتن دختر جوان به وسیله خودروی گشت ارشاد»

سخنگوی ناجا دربارهٔ ماجرای جریمه شدن خودروی فرماندار ملایر و همچنین فیلم برخورد مأموران گشت ارشاد با دختر جوان توضیحاتی را ارائه کرد. تصویر العمل ناج..

ادامه مطلب