زود تبریز استقلال تراکتورسازی سید مهدی رحمتی

زود: تبریز استقلال تراکتورسازی سید مهدی رحمتی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

اتحادیه اروپا تحریم‌هایش علیه روسیه را یک سال دیگر تمدید کرد

شورای اروپا اعلام کرد، وزرای امور خارجه اتحادیه اروپا تحریم‌ها علیه شبه جزیره کریمه را که جمعه هفته جاری منقضی می‌شود جهت مدت یک سال دیگر تمدید کردند. ..

ادامه مطلب

مسی بهتر و کامل‌تر از رونالدو است / پله

اسطوره فوتبال برزیل به ستایش از ستاره آرژانتینی بارسلونا پرداخت و او را بهتر از رونالدو دانست. پله: مسی بهتر و کامل تر از رونالدو است عبارات مهم..

ادامه مطلب

عکس ، تذکر جدی علیخانی به عوامل پشت صحنه ماه عسل

به گزارش گروه تحریریه سایت، در ابتدا ویدئویی از اتفاق تروریستی ۱۲ رمضان پایتخت کشور عزیزمان ایران پخش شد.احسان علیخانی گفت: امروز روز تشییع پیکر شهدای ع..

ادامه مطلب

رئیس سابق اف‌بی‌آی با ترامپ چه کرد؟

در حاشیه بیانات جنجالی رییس سابق اف بی آی مبنی بر «دروغ های آشکار» دولت ترامپ، سایت کگل این کارتون را با عنوان «اخراج» منتشر کرد. رئیس سابق..

ادامه مطلب

کشف فسیل ۳۰۰ هزار ساله انسان در مراکش

محققان در مراکش فسیلی از انسان های اولیه کشف کرده اند که قدمت آن به ۳۰۰ هزار سال قبل می رسد. کشف فسیل ۳۰۰ هزار ساله انسان در مراکش عبار..

ادامه مطلب

واکنش تلگرامی ابتکار به حوادث تروریستی دیروز پایتخت کشور عزیزمان ایران

رییس شرکت حفاظت از محیط زیست در کانال تلگرامی خود، مطلبی را در تصویر العمل به حوادث تروریستی دیروز پایتخت کشور عزیزمان ایران منتشر کرد. واک..

ادامه مطلب

حمله تروریستی پایتخت کشور عزیزمان ایران نشان داد تروریست‌ها آرام نمی‌گیرند / لاوروف

وزیر خارجه روسیه در تصویر العمل به حمله تروریستی روز چهارشنبه در پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرد که این حمله تروریستی نشان می‌دهد تروریست‌ها آرام نمی‌..

ادامه مطلب

دونالد ترامپ با امیر قطر تلفنی گفت‌وگو کرد

رئیس جمهور آمریکا در تماس تلفنی با امیر قطر از آمادگی واشنگتن جهت حل بحران ایجاد شده است در خلیج فارس خبر داد. دونالد ترامپ با امیر قطر تلفنی..

ادامه مطلب

پشت صحنه اختلالات ارزی

سختگیری کشورهای همسایه بر فعالان اقتصادی ایرانی، یکی از مباحث بحث کارشناسان در روزهای اخیر بود. دایره این محدودیت ها به نقل وانتقالات ارزی صادرکنندگان غیرنفت..

ادامه مطلب