زود تبریز استقلال تراکتورسازی سید مهدی رحمتی

زود: تبریز استقلال تراکتورسازی سید مهدی رحمتی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

حضور کشتی آزاد کشور عزیزمان ایران در جام جهانی آمریکا ، سرمربیگری خادم تا انتخابی تیم ملی

۱- مقرر شد با توجه به قرار نگرفتن جام تختی در رشته کشتی آزاد در سیستم رنکینگ “اتحادیه جهانی کشتی”در امسال و ضرورت حضور حداکثر پنج کشتی گیر بزرگسا..

ادامه مطلب

متولدین ماه‌های متفاوت با چه ورزشی لاغر شوند؟

هر ماهی خصوصیات مخصوص به خود را دارد، به عنوان مثال بعضی ها یک زندگی آرام را می پسندند و بعضی دیگر یک زندگی پر از چالش را.به عنوان مثال راههایی که آنها جه..

ادامه مطلب

برانکو تعارف کرده یا واقعا منتظر بازگشت طارمی است؟

به گزارش خبرآنلاین؛ در حالی که فقط چند روز و تا 1 بهمن ماه محرومیت طارمی به آخر می رسد، برانکو ایووانکوویچ سرمربی پرسپولیس علی رغم گفته خیلی ها می گوید که..

ادامه مطلب

، دورهمی&quot، نرگس محمدی و همسرش با 2خواننده معروف،مهمانان یلدایی &quot

برنامه تلویزیونی «دورهمی» با اجرای مهران مدیری جهت شب یلدا خاص برنامه ای با حضور ۴ مهمان در نظر گرفته است. نرگس محمدی و همسرش با 2خواننده..

ادامه مطلب

نماینده عالی اتحادیه اروپا هیچ اشاره ای به سیاست داخلی کشور عزیزمان ایران نداشته است / سخنگوی موگرینی

یک سخنگوی اتحادیه اروپا راجع به برداشتهای سیاسی از سخنان اخیر فدریکا موگرینی در پارلمان اروپا، گفت: نماینده عالی سیاست خارجی اتحادیه اروپا هیچ اشاره ای به سیاست..

ادامه مطلب

مدالم حاصل سال‌ها زحمت کشیدن بود/ شکستن رکورد دنیا راحت است ، سهراب مرادی

قهرمان وزنه‌برداری دنیا گفت: مدال‌هایم حاصل سال‌ها زحمت کشیدن است و با هیچ چیزی عوض نمی‌شود. سهراب مرادی: مدالم حاصل سال ها زحمت کشیدن بود/ شکس..

ادامه مطلب

۶ درصد سرطان ها ناشی از اضافه وزن و دیابت است

طبق نتیجه های یک گزارش تازه اضافه وزن و دیابت عامل بروز ۶ درصد سرطان ها در سراسر دنیا هستند. ۶ درصد سرطان ها ناشی از اضافه وزن و دیابت است ..

ادامه مطلب

آزار و اذیت دختر نوجوان در پارک

پسر جوان که متهم است دختر نوجوانی را در پارکی در پایتخت کشور عزیزمان ایران مورد آزار و اذیت قرار داده، دستگیر شد.  آزار و اذیت دختر نوجوان..

ادامه مطلب