زود تبریز استقلال تراکتورسازی سید مهدی رحمتی

زود: تبریز استقلال تراکتورسازی سید مهدی رحمتی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

تحویل ۹۷ هواپیمای باقی‎مانده به کشور عزیزمان ایران بعید است / ایرباس

شرکت هواپیماسازی ایرباس انتظار دارد تحریم های تازه آمریکا علیه ایران، به قرارداد این شرکت با کشور عزیزمان ایران خاتمه دهد. ایرباس: تحویل ..

ادامه مطلب

مرغ و گوشت باید ارزان شود

معاون وزیرکشاورزی اعلام کرد: جهت تولید و توزیع مرغ و گوشت در بازار ماه رمضان هیچ مشکلی وجود ندارد و با توجه به واردات دو میلیون تنی خوراک دام و طیور با ارز..

ادامه مطلب

سکه 10 هزار تومان گران شد

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح تازه با ده هزار تومان افزایش، طرح قدیم با ۷۵۰۰ تومان افزایش، نیم سکه با ۲۵۰۰ تومان افزایش، ربع سکه با ۱۵۰۰ تومان..

ادامه مطلب

زمان اتمام پرداخت سود سهام عدالت نزدیک است

داود خانی گفت: تا خاتمه يافتن عملیات واریز سود تمام مشمولین سهام عدالت وقت چندانی باقی نمانده است. زمان اتمام پرداخت سود سهام عدالت نزدیک است ..

ادامه مطلب

دلار همچنان در مسیر کم کردن

در بازار امروز – شنبه – دلار آمریکا در ادامه حرکت کاهشی روزهای اخیرش ۴۴۸۰ تومان عرضه می‌شود و سکه تمام یک میلیون و ۴۷۸ هزار تومان قیمت دارد.&..

ادامه مطلب

عیدی مستمری‌بگیران تامین اجتماعی در در اسفندماه پرداخت می شود

مدیرعامل شرکت تامین اجتماعی گفت: «عیدی» امسال بازنشستگان تامین اجتماعی بیش از دو هزار میلیارد تومان برآورد شده است که بعد از تعیین میزان عیدی از سوی دولت در..

ادامه مطلب

خدمه کشتی موقع اتفاق کجا بودند؟ ، جزییات تازه از اتفاق ساچی

رییس کمیته پیگیری سانحه نفتکش ایرانی در مجلس ضمن توضیحاتی در مورد بعضی ابهامات در خصوص دلایل تصادف نفتکش سانچی، تاکید کرد که شکایت از چینی‌ها به علت..

ادامه مطلب

نتیجه گزارش کمیسیون اصل ۹۰ راجع به مسکن مهر را پیگیری می‌کنیم / پارسایی

یک عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی بر ضرورت پیگیری گزارش پیشین این کمیسیون در مورد مسکن مهر تاکید کرد.  پارسایی: نتیجه گزارش کم..

ادامه مطلب

۵۸۵۶ دلار , قیمت بیت‌کوین به رکورد جدیدی دست یافت

در معاملات ظهر جمعه ارزش بیت‌کوین به بالاترین رکورد تاریخ آن رسید و به مرز ۵۸۵۶.۱۰ دلار دست یافت. قیمت بیت کوین به رکورد جدیدی دست یافت؛ ۵..

ادامه مطلب

قیمت روی ۳۰۰۰ تومان می‌چرخد ، آغاز کم کردن قیمت پیاز

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی از کم کردن ۵۰۰ تومانی قیمت پیاز در بازار خبر داد و گفت که با توجه به ورود تولیدات تازه از مناطق مختلف، پیش‌بینی می‌..

ادامه مطلب