زود تبریز استقلال تراکتورسازی سید مهدی رحمتی

زود: تبریز استقلال تراکتورسازی سید مهدی رحمتی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دلار همچنان در مسیر کم کردن

در بازار امروز – شنبه – دلار آمریکا در ادامه حرکت کاهشی روزهای اخیرش ۴۴۸۰ تومان عرضه می‌شود و سکه تمام یک میلیون و ۴۷۸ هزار تومان قیمت دارد.&..

ادامه مطلب

عیدی مستمری‌بگیران تامین اجتماعی در در اسفندماه پرداخت می شود

مدیرعامل شرکت تامین اجتماعی گفت: «عیدی» امسال بازنشستگان تامین اجتماعی بیش از دو هزار میلیارد تومان برآورد شده است که بعد از تعیین میزان عیدی از سوی دولت در..

ادامه مطلب

خدمه کشتی موقع اتفاق کجا بودند؟ ، جزییات تازه از اتفاق ساچی

رییس کمیته پیگیری سانحه نفتکش ایرانی در مجلس ضمن توضیحاتی در مورد بعضی ابهامات در خصوص دلایل تصادف نفتکش سانچی، تاکید کرد که شکایت از چینی‌ها به علت..

ادامه مطلب

نتیجه گزارش کمیسیون اصل ۹۰ راجع به مسکن مهر را پیگیری می‌کنیم / پارسایی

یک عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی بر ضرورت پیگیری گزارش پیشین این کمیسیون در مورد مسکن مهر تاکید کرد.  پارسایی: نتیجه گزارش کم..

ادامه مطلب

۵۸۵۶ دلار , قیمت بیت‌کوین به رکورد جدیدی دست یافت

در معاملات ظهر جمعه ارزش بیت‌کوین به بالاترین رکورد تاریخ آن رسید و به مرز ۵۸۵۶.۱۰ دلار دست یافت. قیمت بیت کوین به رکورد جدیدی دست یافت؛ ۵..

ادامه مطلب

قیمت روی ۳۰۰۰ تومان می‌چرخد ، آغاز کم کردن قیمت پیاز

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی از کم کردن ۵۰۰ تومانی قیمت پیاز در بازار خبر داد و گفت که با توجه به ورود تولیدات تازه از مناطق مختلف، پیش‌بینی می‌..

ادامه مطلب

پشت صحنه اختلالات ارزی

سختگیری کشورهای همسایه بر فعالان اقتصادی ایرانی، یکی از مباحث بحث کارشناسان در روزهای اخیر بود. دایره این محدودیت ها به نقل وانتقالات ارزی صادرکنندگان غیرنفت..

ادامه مطلب

حضور مدیر سازمان‌ شخصی سازی در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس

در جلسه امروز کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، مدیر سازمان‌ شخصی سازی گزارشی از نحوه واگذاری سهام عدالت و آینده نگری سودی که باید بین سهامداران ت..

ادامه مطلب

نرخ کرایه تاکسی‌های شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران مشخص شد ، زیاد کردن

افزایش ۱۴ درصدی کرایه وسایل حمل و نقل عمومی قطعی شد/نرخ کرایه تاکسی‌های شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران مشخص شد زیاد کردن ۱۴ درصدی کرایه وسا..

ادامه مطلب