زود تبریز استقلال تراکتورسازی سید مهدی رحمتی

زود: تبریز استقلال تراکتورسازی سید مهدی رحمتی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

متوقف شدن اعتراض‌ها منوط به اعلام نتیجه های اثر بخش وزارت علوم است , دانشجویان معترض به احکام قضایی

دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران در چهارمین روز تجمعات در اعتراض به احکام قضایی دانشجویان، تأکید کردند: تجمعات ما تا رسیدن به نت..

ادامه مطلب

تاکید اژه‌ای بر برطرف خلاءهای قانونی جهت برخورد با متخلفان

معاون اول قوه قضائیه در جلسه با نمایندگان فراکسیون ولایی بر لزوم برطرف خلاءهای قانونی جهت برخورد با متخلفان مطابق با قوانین تاکید کرد. تاکید اژه ..

ادامه مطلب

جهت مقابله با هر سناریوی آمریکا آمادگی داریم/ وزارت خارجه روزانه به مقامات نظام گزارش می‌دهد ، عراقچی

معاون وزیر خارجه با بیان اینکه وزارت خارجه روزانه به مقامات نظام راجع به برجام گزارش می دهد، گفت که ما جهت هر شرایط که آمریکا بخواهد راجع به برجام انجام ..

ادامه مطلب

سخنان ترامپ به اعتبار آمریکایی‌ها لطمه می‌زند/ در تارعنکبوتی آمریکایی‌ها قرارنمی‌گیریم ، لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی با عامی و مقطعی خواندن رفتارهای رجال سیاسی آمریکا گفت: جمهوری اسلامی با طمانینه همه مباحث را رصد کرده و مطابق منافع ملت تصمیم‌گیری..

ادامه مطلب

هیچ بازدیدی به وسیله آژانس نمی‌تواند بهانه‌ای جهت کسب اطلاع از رازها کشور باشد / ظریف

وزیر خارجه کشور عزیزمان ایران در تصویر العمل به بیانات اخیر مدیرکل آژانس تصریح کرد: چارچوب‌هایی که در برجام و پروتکل الحاقی مشخص شده است جهت دیدار از ا..

ادامه مطلب

واکنش تلگرامی ابتکار به حوادث تروریستی دیروز پایتخت کشور عزیزمان ایران

رییس شرکت حفاظت از محیط زیست در کانال تلگرامی خود، مطلبی را در تصویر العمل به حوادث تروریستی دیروز پایتخت کشور عزیزمان ایران منتشر کرد. واک..

ادامه مطلب

احساس خطر جهانگیری از قطبی کردن جعلی جامعه

من احساس خطر می کنم. قطبی کردن جعلی جامعه و به جان هم انداختن مردم می دانم چه بلایی سرکشور می آورد. اوضاع کشورهای منطقه را ببینید که چگونه شده. احساس..

ادامه مطلب

قالیباف با خود‌شکنی دنبال رای است

«خیزی که قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری برداشته علاوه براینکه ممکن است خاکریز های رقیب را فتح کند ولی بدون شک خاکریز های خود را نیز ویران می کند. قالیب..

ادامه مطلب

هشدار دفتر احمدی نژاد به صداوسیما

دفتر مدیر دولت های نهم و دهم منشتر شدن اطلاعیه ای خطاب به مدیر شرکت صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، درمورد دروغ پراکنی و وارد آوردن اتهامات بی پایه و اسا..

ادامه مطلب